Etui gumowe do iPhone

Współczesne modele telefonów nie są tak trwałe, jak ich poprzednicy sprzed kilkunastu lat. Koncerny największych firm produkujących telefony ciągle prześcigają się w innowacyjnym designie, a przez to zapominają od trwałości sprzętu. Nowoczesne telefony są coraz cieńsze, dlatego ważna jest ich ochrona. Warto zakupić gumowe etui na iPhone 7 plus, ponieważ telefony Apple są szczególnie narażone na zniszczenia podczas upadku. Wybierając etui gumowe dla iPhone 7 plus, masz pewność ochrony telefonu przed uszkodzeniami mechanicznymi. Cena zakupu smartfona nie należy do najniższych, dlatego zadbaj o bezpieczeństwo telefonu. Mała część użytkowników decyduje się na zakup ubezpieczenia telefonu, ponieważ wiąże się to z dodatkowymi wydatki w miesiącu. Dlatego warto zainwestować raz w ochronę telefonu, kupując etui.

Gdzie kupić etui gumowe

Etui na telefon kupisz w sklepie stacjonarnym bądź internetowym. W sklepie stacjonarnym możesz ocenić stan etui, czy nie posiada jakichś zniszczeń zadrapań i czy pasuje idealnie do Twojego modelu iPhone. W sklepach internetowych możesz znaleźć większy wybór kolorystyczny i graficzny etui. Robiąc zakupy przez internet, nie możemy ocenić wizualnie produktu, czy nie posiada jakichś uszkodzeń fabrycznych. Minusem zakupu etui na smartfon przez internet jest też koszt wysyłki. Szukając taniego modelu etui, warto zrobić zakupy w nieautoryzowanym sklepie iPhone. Kupując etui do ochrony telefonu, przysługują Ci 2 lata gwarancji. Ceny etui na iPhone zaczynają od kilkudziesięciu złotych, a cena zależy od jakości materiału i wykonania.

Najpopularniejszym rodzajem etui na iPhone są nakładki typu case, które chronią tylną klapkę visit homepagecheck out here telefonu oraz jego krawędzie. Jeśli użytkownikowi iPhone zależy na zachowaniu prestiżu i elegancji, warto zdecydować się na smukłe, minimalistyczne modele obudowy etui.

Case iPhone 7 gumowe

Kupując gumowy case iPhone 7, mamy zapewnią solidną ochronę telefonu. Gumowy materiał świetnie dopasowuje się do iPhone. Dużą zaletą takiego rodzaju etui jest ich lekkość, ponadto nie powodują dużego zwiększenia grubości telefonu. Gumowe etui zapewniają amortyzację telefonu podczas upadku. Są materiałem antypoślizgowym, przez co masz pewność, że telefon nie wysunie się z Twojej dłoni. Tego typu pokrowce można łatwo utrzymać w czystości.

Ciekawym pomysłem na designerski wygląd telefonu jest personalizowane gumowe etui. Możesz stworzyć własny unikalny wzór. Aby zadbać o swój telefon iPhone 7, nie zmieniając zbytnio wyglądu telefonu, możesz kupić przezroczyste etui. Wybór takiego modelu etui zapewnia jedynie ochronę przed zarysowaniami, nie chroniąc telefonu podczas upadku. Kolejną propozycją gumowego etui jest model zawierający przezroczystą podstawę telefonu do ochrony tyłu telefonu, po bokach zawierając jednak ramkę ochraniająca telefon. Takie etui nie ingeruje znacznie w wygląd Twojego telefonu, a jednocześnie ochroni go podczas upadku.